Докато Емануела се издържа с участия, Никола купонясва в женски компании
Фолкфурията Емануела направи неприятна засечка с бившия си мъж Никола в известно столично заведение – пише „България днес”. Инфарктната среща между двамата се е случила в петък вечерта, когато всичко живо празнуваше Свети Валентин. Певицата имала участие в дискотеката, докато Никола решил да се включи в поредния си алкохолен маратон. Той бил отлично запознат, че бившата му жена ще пее в нощното заведение и затова вероятно умишлено пристигнал стабилно обграден от компанията на млади момичета. Въпреки че вече няколко месеца двамата са разделени, младежът не може да прежали популярната си половинка и често може да бъде засечен на участия на Емануела. [caption id="attachment_39776" align="alignleft" width="300"]
Емануела и Никола се разделиха със скандал[/caption] Именно в същото заведение преди време подпийналият Никола предизвика шумен скандал. Мъжът бе подразнен от поздрав по микрофона от Емануела. Тя го поздрави с парчето „С токчета по сърцето”, което вбесило Никола. Единствено намесата на охраната тогава успяла да спаси певицата. „В момента нямам половинка до себе си, защото искам да си дам почивка. Голяма част от свободното си време прекарвам в грижи за близначките на сестра ми” – споделя пред изданието Емануела. Тя не крие обаче, че не й липсват ухажори, които я засипват с цветя по участия.[kkstarratings]
Стенли Тенев
Остави коментар