Емилия проговори за слуховете около Коко Динев и ПреславаЕмилия
проговори за слуховете около Коко Динев и Преслава. Певицата деликатно даде да се разбере, че знае, че мъжът й е кръшкал от време на време с нейни колежки, но отдавна е над нещата. „Всеки мъж с пари и положение изневерява. То просто е в кръвта им, нужда. Коко ми е доказал, че държи на мен, че аз съм най-важна за него, от там насетне друго не ме интересува“, заяви фолк звездата. На въпроса имал ли е Коко Динев връзка с Преслава, изпълнителката заяви, „Аз знам, всичко, което е нужно да знам. И съм взела решение за себе си“. С това тя сложи край на слуховете, но също така разби на пух и прах изявленията на Преслава, че не е имала връзка с милионера. [caption id="attachment_64503" align="aligncenter" width="600"]
Емилия проговори за Коко и Преслава[/caption] Що се отнася до останалите жени в живота на мъжа й, Емилия гледа философски на нещата. „В началото беше огън и жупел. Карахме се постоянно имахме бурни скандали, тъй като бях убедена, че много от нещата, които чувах са верни. Сега сме си напаснали характерите и сме много по-спокойни. И вярвам, че връзката ни ще издържи“. Освен това фолк дивата е на принципа, ако не знаеш за едно нещо, значи не се е случило, и ако си кръшнал, но не са те хванали, няма повод за драми. И докато е приела, че Коко Динев може да й кръшка, с която си поиска, стига да не става обществено достояние и най-вече тя да не разбира, то за нея същата свобода е немислима. „Невъзможно е да гледам извън връзката с Коко“, заяви Емилия, давайки да се разбере, че мъжът й има силно развито чувство за собственост и за нея е немислимо да му кръшка. А и тя самата е доволна от връзката им и не смята, че е нужно да търси любов навън.
Kristina Mileva
Остави коментар