„Ергенът“ се превърна в битпазар: Става страшно, две неуспели моми отново влизат в играта!(Снимки)

https://kliuki.ws/klyuki/ergenat-se-prevarna-v-bitpazar-stava-strashno-dve-neuspeli-momi-otnovo-vlizat-v-igratasnimki/241304 Kliuki.ws
„Ергенът“ се превърна в битпазар: Става страшно, две неуспели моми отново влизат в играта!(Снимки)

Този сезон на „Ергенът“ се превърна в битпазар

В това вече са убедени и най-страстните почитатели на любовното шоу. Такъв сеир нямаше в предишните сезони, дори бягството на Мамин Алек вече бледнее пред тазгодишното сватбарско предаване.

След двамата ергена, като за начало и третия ерген-Васил Пенев, циркът продължава. Защото в имението на Шри Ланка влизат две моми, които са били отсвирени от „старшите ергени“-Мартин Елвиса и Виктор Русинов.

Да, правилно четете. Първата ще е блондинката Анета. Тя успя да опули врелият и кипял в какви ли не чудесии, коцкаря ресторантьор Мартин Николов.

Та същото това блонди го шашна, като каза тогава, че имала все грозници за гаджета и ги наричала Шрек 1 и Щрек 2. И не само това, а им „изцоцвала“ парите и ги разорявала. Мацката им искала по пет бона да й броят за лични нужди, понеже била „убавица“…

Потресен от въпиещата й простотия, Мартин бързо  я отпрати да си ходи. Да, ама сега тя пак идва и първо ще бъде представена на третия ерген Васил Пенев.

Другата мома е инфлуенсърката Алекса. Нея Виктор Русинов срещна във фитнеса. Брюнетката не успя да го впечатли с абсолютно нищо и той не я покани в продукцията, като не й даде роза.

И тя също „ще висне“ първо на врата на третия ерген. Да му мисли Васил как ще се справи с двете „умници“?

Източник: Crimesbg.com