Мрежата се тресе, заради отнетата титла на Мис България 2023 Елизабет Кравец
Красивата българка, с украинска кръв, бе детронирана от ръководството, като причините, които изтъкнаха организаторите били, че не спазвала клаузите на договора и сривала имиджа на конкурса. Те дебело подчертаха, че на няколко пъти са предупреждавали за това Елизабет, но тя не си взела поука.

Елизабет Кравец обаче отговори на нападките в социалните мрежи. По думите й организаторите не били разговаряли с нея с месеци и й съобщили решението по нета, а не лично.
Тя твърди, че всички точки по договора е спазила съвестно. Като доказала се спортистка била научена на ред и дисциплина.
А водещият на сутрешният блок на Би Ти Ви Златимир Йочев проведе собствено проучване и изнесе коренно различни факти за причината, поради която са отнели титлата на една от най-красивите българки.

Журналистът коментира, че става дума за любов. Елизабет била влюбена в момче от Пловдив, което е известен инфлуенсър. Казва се Атанас Пелтеков и неговият имидж не допадал на организаторите на конкурса. Те не били съгласни Кравец да се снима в негови клипове, а да изпълнява задължения само към тях, като носителка на титла.
И с ирония допълни, че поведението на гаджето бившата вече Мис България 2023 Елизабет Кравец било „дивашко“.
„Толкова красиво момиче, а намериха начин да му отнемат титлата! Лоши момчета“, коментира по казуса и колежката му Мария Цънцарова.
Източник: Марица, Crimesbg.com
Людмила Велинова
1 Коментара
Остави коментар