В следващия сезон на „Гласът на България“ Графа ще заеме треньорския стол на мястото на Любо Киров. Изпълнителят ще търси таланти отново тази есен.
"През всичките тези години съм следил с голямо вълнение какво се случва в „Гласът“. Шоуто е част от моя личен и професионален път, и имам усещането, че никога не съм излизал от него. Бил съм треньор, гост-треньор, пял съм на финалите в подкрепа на участници и съм се вълнувал истински как се развиват те в предаването, а и след това“, казва той.
Той няма търпение да се срещне със звездните си конкуренти, които ще заемат съседните треньорски кресла.
„Заради всичко това, с ръка на сърцето мога да кажа, че с огромно нетърпение и с нови сили се завръщам", каза още Графа преди старта на снимките на новия сезон.
Влади Ампов е на върха със своето творчество от доста години. Благодарение на него изгряха много млади таланти. Музикалният му път започва от ранна детска възраст и се издържа от съвсем малък.
Съвсем скоро излезе и новата му песен, озаглавена „Burn out” – музикална смесица от поп, кънтри и блус. Музиката и аранжимента са негово дело.
Източник: hotnews.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар