Феновете ликуват: Ето кой се завръща в „Гласът на България“

Графа ще заеме стола на Любо Киров

https://kliuki.ws/klyuki/fenovete-likuvat-eto-koy-se-zavrashta-v-glasat-na-balgariya/224180 Kliuki.ws
Феновете ликуват: Ето кой се завръща в „Гласът на България“

В следващия сезон на „Гласът на България“ Графа ще заеме треньорския стол на мястото на Любо Киров. Изпълнителят ще търси таланти отново тази есен.

"През всичките тези години съм следил с голямо вълнение какво се случва в „Гласът“. Шоуто е част от моя личен и професионален път, и имам усещането, че никога не съм излизал от него. Бил съм треньор, гост-треньор, пял съм на финалите в подкрепа на участници и съм се вълнувал истински как се развиват те в предаването, а и след това“, казва той.

Той няма търпение да се срещне със звездните си конкуренти, които ще заемат съседните треньорски кресла.

„Заради всичко това, с ръка на сърцето мога да кажа, че с огромно нетърпение и с нови сили се завръщам", каза още Графа преди старта на снимките на новия сезон.

Влади Ампов е на върха със своето творчество от доста години. Благодарение на него изгряха много млади таланти. Музикалният му път започва от ранна детска възраст и се издържа от съвсем малък.

Съвсем скоро излезе и новата му песен, озаглавена „Burn out” –  музикална смесица от поп, кънтри и блус. Музиката и аранжимента са негово дело.

Източник: hotnews.bg