Мара Отварачката не си губи времето
Миньончето на поп фолка отново е във вихъра на любовта. След като последното й венчило с Мирослав Соколов-Миро Дзвера продължи по-малко от две години, а бракът й бе огласян от постоянни скандали, изневери, побоища и полиция за разтърваване, певицата вече си има ново гадже.

В нета зевзеци прогнозират задава ли се сватба номер четири и дали този брак, ако се случи, ще се окаже по-продължителен от останалите й три.
Но въпреки залозите, няма как да не й се признае, че Мария не ближе любовни рани дълго време. Заралийката не само се показа с новия си любовник, веднага след драмите около развода й с Миро Дзвера, но двамата са на почивка на остров Корфу.

Определено и чалга певицата е залитнала по модата, тъй като новото й гадже не е дърт мераклия с много манзиги, а млад здравеняк,без съмнение с много финикийски знаци.
Последното няма как да не е така, понеже певицата не търпи около себе си мъже, на които им липсват тлъсти банкови сметки.
Засега не се знае нито името, нито с какво точно се занимава младата й тръпка, но определено двамата са много влюбени, поне това демонстрират в социалния клюкарник.
Така Мара Отварачката показа, че не е сама и вероятно с тези снимки цели да натрие носа на бившия си.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар