Габриела Бланко обяви екс гаджето си Калоян за сериен лъжец, който дори забравял обещанията си
Инфлуенсърката е разочарована от Калоян, когото обяви за първия мъж, който така се изгаврил с нея. Тя не страдала за финансиста, а само била в шок, че именно този наглед „сериозен и спокоен“ мъж е постъпил толкова подло.
Габи имала чувства към Калоян, той също непрекъснато твърдял, че я харесва.Те имали романтични разговори не само пред камерите, а когато оставали и само двамата. Затова Габриела била сигурна, че и след края на „Ергенът: Любов в рая“ ще продължат отношенията си, въпреки че вместо мечтания годежен пръстен, тя получи само роза.
Пловдивчанката смятала, че въпреки различията между тях, връзката им има бъдеще. А и Калоян непрекъснато повтарял, че я обича, кроял планове за бъдещето им, на купоните винаги повтарял, че има чувства към Габи и така приспал интуицията й. Въпреки това Габи почувствала, след като се върнал от сватбата на брат си, че има някаква промяна в поведението му. Тя започнала да се бори със съмненията си, дори го попитала директно дали има друга жена, но Калоян категорично отговорил, че чувствата и намеренията му към нея не са се променили.
Но само три дни, след като се върнали от Родос той признал, че има друго момиче, с което се запознали на сватбата на брат му. А Габи предполага,че това е Маги Томова от предишния сезон на „Ергенът“.
„Като го гледаш такъв, можеш ли да предположиш, че е плейбой? И че след като се върнахме от Родос, имаше четири нови приятелки“, възмутена е Габи.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар