Хостесата Габриела Николаева е благодарна на Мартин Елвиса
По един доста странен начин, но пък това било като „всяко зло за добро“. Та момата бе поканена от ергена втора ръка Мартин Николов да бъде част от любовното шоу в Шри Ланка.
Дали преднамерено или наистина, но плейбоя не си спомни, че тя е работила в едно от заведенията му. И пренебрежението му стигна дотам, че той изобщо не я зачете не само като жена, но и като личност.

Нито я погледна, нито я покани на среща и бързо-бързо се отърва от нея, като я отпрати да си ходи в България.
Тя си тръгна от сватбарското предаване не достатъчно оценена и унизена и то най-вече от „кавалерски настроения“ Мартин Елвиса.
Но с днешна дата тя му е благодарна. Момата се радва на вниманието и обичта на млад, здрав и татуиран мачо. Двамата се показаха от почивката си на Рупите, а младежът показа любовта си, като я вдигна нависоко.
Двамата се запознали благодарение на участието си в „Ергенът“. Младият мъж я издирил и потърсил, и двамата са вече двойка.
„Всъщност аз не съм обидена, по-скоро съм благодарна на Мартин. Отвратителното му отношение към мен ме заведе право в любовта“, казва щастливата Габриела Николаева.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар