Зрителите на „На кафе“ останаха изненадани в днешния ефир, след като на екран не се появи обичайната водеща Гала. Липсата ѝ веднага привлече внимание, но причината бе разкрита с усмивка от самия екип на предаването.
Оказва се, че Гала е заминала за Павел баня заради здравословни неразположения. Там тя се подлага на лечебни процедури и възстановяване, за да може възможно най-скоро да се върне към професионалните си ангажименти.
С характерното си чувство за хумор Георги Блажев внесе лекота в ситуацията, като в ефир се пошегува:
„Вече втори ден нашата любима Гала толкова е вдигнала ръце от нас, че я заболяха и тя отиде да ги лекува в Павел баня на процедури“, каза той, предизвиквайки усмивки в студиото.
Въпреки закачливия тон, Блажев подчерта, че целият екип изпраща най-топли пожелания за бързо възстановяване на своята водеща и очаква скоро тя отново да заеме мястото си начело на „На кафе“.
По време на отсъствието на Гала в студиото временно се включи Джуджи, която бързо внесе добро настроение и характерния си хумор.
„Радвам се, че съм тук, макар че не сте на моето ниво“, пошегува се тя, предизвиквайки смях сред колегите и зрителите.
Феновете на предаването изразиха подкрепата си в социалните мрежи и очакват Гала скоро да се възстанови напълно и отново да се появи на екран.
Източник: hotnews.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар