Гала изненадващо отсъства от „На кафе“: Болна ли е?

Зрителите останаха изненадани

https://kliuki.ws/klyuki/gala-iznenadvashto-otsastva-ot-na-kafe-bolna-li-e/255718 Kliuki.ws
Гала изненадващо отсъства от „На кафе“: Болна ли е?

Зрителите на „На кафе“ останаха изненадани в днешния ефир, след като на екран не се появи обичайната водеща Гала. Липсата ѝ веднага привлече внимание, но причината бе разкрита с усмивка от самия екип на предаването.

Оказва се, че Гала е заминала за Павел баня заради здравословни неразположения. Там тя се подлага на лечебни процедури и възстановяване, за да може възможно най-скоро да се върне към професионалните си ангажименти.

С характерното си чувство за хумор Георги Блажев внесе лекота в ситуацията, като в ефир се пошегува:

„Вече втори ден нашата любима Гала толкова е вдигнала ръце от нас, че я заболяха и тя отиде да ги лекува в Павел баня на процедури“, каза той, предизвиквайки усмивки в студиото.

Въпреки закачливия тон, Блажев подчерта, че целият екип изпраща най-топли пожелания за бързо възстановяване на своята водеща и очаква скоро тя отново да заеме мястото си начело на „На кафе“.

По време на отсъствието на Гала в студиото временно се включи Джуджи, която бързо внесе добро настроение и характерния си хумор.

„Радвам се, че съм тук, макар че не сте на моето ниво“, пошегува се тя, предизвиквайки смях сред колегите и зрителите.

Феновете на предаването изразиха подкрепата си в социалните мрежи и очакват Гала скоро да се възстанови напълно и отново да се появи на екран.

Източник: hotnews.bg