Гергана си има БЕБЕ (СНИМКА)

https://kliuki.ws/klyuki/gergana-si-ima-bebe-snimka/193662 Kliuki.ws
Гергана си има БЕБЕ (СНИМКА)

Певицата стана леля за втори път

Фолкзвездата Гергана побърза да се похвали в социалната мрежа Фейсбук, че е станала леля за втори път. Тя качи снимка с новороденото на страницата си в социалката и получи десетки поздравления и подканвания следващия път да бъде майката, не лелята. [caption id="attachment_9645" align="alignright" width="300"]Гергана си има БЕБЕ (СНИМКА) Сн.: Фейсбук[/caption] Според феновете й е крайно време да стане мама и по-добре да не губи време, а да работи по въпроса. На този етап изпълнителката на "Губя те бавно" не се разбързала да става майка и да създава семейство. Не се е чуло и да има сериозен приятел. Преди време се заговори, че има връзка с чужденец, който обаче бил женен. Уж двамата се запознали в Бургас, където тя често имала участия. По това време й обраха и колата, от която бяха взели скъпи сценични тоалети и апаратура. Вече няколко пъти се появяваха слухове, че е бременна. При всяко напълняване жълтите медии я "забременяват", но ето че все още не е станала мама. Може би не е срещнала подходящия за баща мъж и поради тази причина не бърза, а не заради кариерата си. От няколко години Гергана не може да се похвали с кой знае какви успехи на сцената, така че едва ли това е причината.