Дали бившата адреналинка направи правилен избор с годежа си с Димитър Рачков
Това се питат феновете им, провокирани от действията на водещия на „Като две капки вода“. Оказа се, че въпреки шегите, които не спира да мята от екрана, актьора е хипохондрик.
„Аз, като чуя за диагноза на някаква болест, веднага я развивам“, със самоирония казва Рачков, но изобщо не му е до смях. Защото той пази в телефона си над 110 номера на различни здравни специалисти в телефона си.
Близките му знаят за тази „тъмна страна“ от неговото поведение. Сега за нея научи и годеницата му Виктория Кузманова. Тя била ошашавена, че нейния любим звъни по никое време на лекари, защото „леко покашлял“ или имал съмнение, че „вдига температура“.
„Да, имам двама-трима доктори, на които мога да звъня дори в 23 часа, ако се притеснявам за здравето си!Те вече ме знаят, като психолози ми са“, хвали се нисичкия бургазлия.
Само че на Виктория хич не й било до смях. Още повече, че мине се не мине няколко седмици и Митко Рачков търчал като изоглавен да си прави профилактични прегледи. Успокоявал се едва, след като види, че резултатите му са в норма. В лабораториите вече го посрещали с кафе, като редовен клиент.
„Такова чудо и такъв неистов страх от болести не съм виждала при никой друг мъж. Направо не е за вярване! Но Митко толкова се тревожи за здравето си, че вече ми идва в повече“, оплаквала се пред приятелки Виктория.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар