Годжи загуби баща си, съсипан е
Годжи не е напуснал “Шоуто на Слави” заради скандал с Дългия, а заради лична трагедия. Той е загубил баща си и поради това не се появи във вечерта на Северозападната култура в „Шоуто на Слави”. Отсъствието му провокира различни спекулации, но истината лъсна в Kliuki.bg. [caption id="attachment_10262" align="alignright" width="300"]
Годжи е съсипан[/caption] Годжи ще отсъства за неопределено време. Той е съсипан и има нужда да бъде с близките си. В това състояние няма как да работи и да радва зрителите, когато сърцето му плаче. За съжаление коледните празници се превърнаха в най-тъжното събитие заради голямата загуба. Дори за силен човек като него не е лесно да загубиш родител. Говореше се, че Годжи и Слави Трифонов се скарали заради новия албум “Един от многото”. Уж музикантът недоволствал, че Дългия е включил само една негова песен и то дует с Роксана, а през годината той пусна много хитове. Вероятно двамата изобщо не са се карали по този въпрос, а са се разбрали като големи хора. За Годжи годината наистина беше силна в професионален план. Заговори се, че си има и нова приятелка. Тъжното е, че 2012 година си отива с една лична трагедия за Годжи.
Kliuki.ws
Остави коментар