Григор Димитров стана още по-желан от дамите!Мачовците го зачеркнаха като балканец

https://kliuki.ws/klyuki/grigor-dimitrov-stana-oshte-po-zhelan-ot-damitemachovcite-go-zacherknaha-kato-balkanec/264729 Kliuki.ws
Григор Димитров стана още по-желан от дамите!Мачовците го зачеркнаха като балканец

Докато у нас е проява на мъжкарство да се наливаш по кръчми или на домашно, топ тенисистът Григор Димитров обърна представите ни за „балкански субект“.

Наскоро, в подкаст, заедно с колегата си Циципас, спортната звезда призна нещо много лично. И то е, че не близва алкохол. Нито като тийнейджър, нито като световно известен спортист. Без значение дали празнува личен, семеен или какъвто и да е празник.

И не само че никога не се е напивал, ами дори не опитвал спиртни напитки.И не само че не му липсват, ами се чувствал повече от прекрасно…

Гришо сподели, че още когато бил на 16 години, в тенис школата в Барселона, обожавал да излиза с приятели. Всяка вечер той бил навън, по заведения, с другарите си.Но глътка алкохол не изпивал.

„Виждах какво прави алкохола с приятелите ми и буквално се отвратих. Затова не пия дори на рождения си ден. По някакви специални поводи отварям шампанско, разливам по чашите на останалите, но аз капка не слагам в устата си“, разказа тенисист № 1 у нас.

Приятелят му Циципас пък сподели, че също не употребява алкохол. Но за разлика от Гришо все пак обръща по чашка-две на празници. „Но определено не ми харесва“, побърза да каже той.

А след тези признания дамите още повече биха харесали Григор Димитров, а мачовците-да го зачеркнат тотално като балканец.

Източник: Crimesbg.com