Финалистът на US Open в Ню Йорк-Александър Василев не получи поздравления от именития си братовчед Григор Димитров
Докато най-добрият тенисист на България-Гришо Димитров се лекува от травма и е извън кортовете, младото попълнение на белия спорт пише история.Това са братовчед му Александър Василев и Иван Иванов, които се представиха блестящо през годината на Уимбълдън, а сега достигнаха финала на US Open в Ню Йорк.
Турнирите в Лондон и САЩ бяха спечелени от Иван Иванов, който бе лично поздравен от Гришо Димитров. Но той не поздрави за успеха му своя първи братовчед Александър Василев.

„Не съм получил поздрав и съобщение от него, за съжаление. В Инстаграм страницата той поздрави Иван за успеха му, но аз не получих съобщение. Не мога да кажа повече по този въпрос. Пожелавам му бързо възстановяване и възможно най-бързо да влезе в най-добрата си форма“, каза Сашко.
Майката на Григор Димитров и Александър Василев са две сестри-близначки. Докато родителите на Гришо живеят в Хасково, на Сашко-в София. И двете сестри са учителки по физическо.
Според първоначалните слухове те смразили отношенията си заради имоти. Но по-новата версия е заради брата на Александър-Константин. Той се оказал „ябълката на раздора“ от преди няколко години.Не е ясно за какво е била кавгата, но изглежда причината била сериозна.
Пътят към върха на тениса Александър катери сам,единствено с помощта на екипа и семейството си. Без никаква подкрепа от братовчед си Гришо, на федерацията и в България.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар