Моделката облича доста кичозно детенцето си, смятат фенове
"Голям кич! Как може да го облече така - с леопардови щампи. Пълна безвкусица, потресена съм!, пишат фенове на Николета на страницата й във Фейсбук. [caption id="attachment_9465" align="alignright" width="300"]
Никол и Валери[/caption] Николета публикува снимка на Никол и Валери, на която момиченцето е издокарано с леопардово костюмче. Дрешките на Никол втрещиха потребителите в нета, защото са меко казано кичозни. В желанието си да се отличи и да покаже, че нейното дете не е като другите, Николета облича Никол твърде странно. Е, не всички мислят така. Верните й фенове си харесват Никол с всякакви цветове и щампи и я защитават пред дръзналите да си кажат мнението. Негативните коментари се трият от администраторката и по този начин защитават страницата от агресията и злобата. Всички деца са красиви и Никол не прави изключение. Въпреки това, сякаш щеше да е по-добре, ако не я обличаха прекалено натруфено. В крайна сметка всеки родител си преценява сам как да облича детето си, а след година, две Никол сама ще си избира дрешките като една истинска госпожица.
Kliuki.ws
Остави коментар