И „Преди обед“ слиза от ефир, зрители на бунт

https://kliuki.ws/klyuki/i-predi-obed-sliza-ot-efir-zriteli-na-bunt/189088 Kliuki.ws
И „Преди обед“ слиза от ефир, зрители на бунт

„Преди обед“ слиза от ефир, зрители негодуват в социалните мрежи„Преди обед“

е поредното предаване, което слиза от телевизионния ефир на Би Ти Ви, гласи най-новия слух. Екипът на Павел Станчев свали сутрешното токшоу, тъй като според последните проучвания, предаването имало нисък рейтинг. Зрители обаче поведоха истинска кампания в социалната мрежа. И гневни коментират, че спират да гледат Би Ти Ви, ако шоуто на Деси Стоянова и Сашо Кадиев напуснат ефира. „Спирам да гледам Би Ти Ви! Една свястна продукция имахте и нея я затрихте!“, „Моля ви се, оставете Деси и Сашо. Не искаме да гледаме турски сериали вместо тях!“, „Едно хубаво нещо имаше и веднага се намери някой да го развали. Много жалко!“, пишат в мрежата. [caption id="attachment_39790" align="aligncenter" width="300"]"Преди обед" слиза от ефир, зрителите бесни "Преди обед" слиза от ефир, зрителите бесни[/caption] Не е ясно дали причината за свалянето на "Преди обед" е нисък рейтинг или личните предпочитания на новото ръководство. [caption id="attachment_39791" align="aligncenter" width="300"]Мненията в социалната мрежа са красноречиви Мненията в социалната мрежа са красноречиви[/caption] Мълвата обаче носи, че Деси е получила предложение да остане в телевизията като репортер, а Сашо Кадиев бил облекчен, че няма да му се налага да се разкъсва постоянно между ролята си на водещ и театъра. Не така обаче гледат зрителите на нещата. Те са категорични, че ако "Преди обед" не остане в ефир, спират да гледат Би Ти Ви и ще обявят бойкот на медията окончателно.