Многодетната майка Ирена Милянкова изненада с откровеното си интервю
В него актрисата и моделът заяви, че е сама, без мъж и се чувства невероятно добре. Не само е сингъл, ами няма никакво намерение да допуска нов мъж в живота си, защото от тях е получавала само травми и разочарования.
Милянкова сподели, че се е отдала на отглеждането на децата си, на повишаване на образованието, на работата и на духовното си развитие. Чаровницата заяви в прав текст, че няма нужда и от с@кс.
Както знаем, тя роди първото си дете на 15, докато бе жена на бандюгата Росен Чолов-Чолата.Той й причинявал тормоз и страдания и при него тя била като бяла робиня.Заради крехката й възраст и голямата разлика в годините с него той се отнасял с нея като със собственост.
Чолата й нанасял много често и физически травми, тя търпяла, дори му родила още деца. Но в един момент й писнало, казала твърдо „стига“ и го напуснала окончателно.
Отървала се от тормоза, но попаднала от трън, та на глог. Тя се омъжи за втори път за брокера на луксозни имоти у нас и в Гърция Никола Чолаков и също му роди дете. Но приказката приключи много бързо, само половин година по-късно, защото той не спирал да й кръшка и не я уважавал като равностойна спътница в живота.
Затова Ирена Милянкова е скептична и не иска да чуе за мъж.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар