Ирена Милянкова е категорична: Сама съм и ми е супер добре!Отказвам мъжете

https://kliuki.ws/klyuki/irena-milyankova-e-kategorichna-sama-sam-i-mi-e-super-dobreotkazvam-mazhete/245297 Kliuki.ws
Ирена Милянкова е категорична: Сама съм и ми е супер добре!Отказвам мъжете

Многодетната майка Ирена Милянкова изненада с откровеното си интервю

В него актрисата и моделът заяви, че е сама, без мъж и  се чувства невероятно добре. Не само е сингъл, ами няма никакво намерение да допуска нов мъж в живота си, защото от тях е получавала само травми и разочарования.

Милянкова сподели, че се е отдала на отглеждането на децата си, на повишаване на образованието, на работата и на духовното си развитие. Чаровницата заяви в прав текст, че няма нужда и от с@кс.

Както знаем,  тя роди първото си дете на 15, докато бе жена на бандюгата Росен Чолов-Чолата.Той й причинявал тормоз и  страдания и при него тя била като бяла робиня.Заради крехката й възраст и голямата разлика в годините с него той се отнасял с нея като със собственост.

Чолата й нанасял много често и физически травми, тя търпяла, дори му родила още деца. Но в един момент й писнало, казала твърдо „стига“ и го напуснала окончателно.

Отървала се от тормоза, но попаднала от трън, та на глог. Тя се омъжи за втори път за брокера на луксозни имоти у нас и в Гърция Никола Чолаков и също му роди дете. Но приказката приключи много бързо, само половин година по-късно, защото той не спирал да й кръшка и не я уважавал като равностойна спътница в живота.

Затова Ирена Милянкова е скептична и не иска да чуе за мъж.

Източник: Crimesbg.com