Сапунката „Ергенът: Любов в рая“ свърши, а резултатът е повече от плачевен
Във вилата в Родос няколко двойки трябваше да открият любовта и да оцелеят и след като прожекторите угаснат. Да, но това не се случи.
Единствени останаха влюбени Натали Стойчева и Орлин Живков, за които зрителите не даваха надежда. И заливаха бившата танцьорка и бъдеща педагожка с какви ли не помии. А и синеоката красавица добре си изигра картите, като едва ли не се показа в шоуто като въртиопашката, която не може да свърже правилно две изречения.
Другата двойка, която поне първоначално даде илюзията за стабилна, беше тази на Джан-Микеле Ратта и на Габриела Михайлова.Джан-Микеле се държа крайно арогантно и грубо с кметския син, заради което продуцентите на любовното предаване му показаха вратата.
Но заедно с него си тръгна и бижутерката. Тя се кълнеше, че това е нейната „сродна душа“ и че с нея той е мил, грижовен и различен от образа, който показа в продукцията. Затова и Габи си стегна куфарите и двамата се прибраха в България. Като моментално заживяха заедно. То не беше перчене, то не беше демонстрация колко много се обичат, как пътуват заедно в чужбина, дори се обличаха еднакво.
Но в един момент, за изненада на всички, „влюбените“ се разделиха. От раз, без думи. Джан-Микеле отпраши в Албания да „мята салфетки“ и забива кръшни девойки, а Габи си остана при мама и тати.
„Ами добре, че се отървала. Избяга с писъци, защото той не спря да я ревнува, обижда и подозира във всичко. Накрая я понатупа, но Габи отказа, от гордост, да го даде на полицията“, доверяват близки до момата.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар