Ивайла Бакалова в гипс до септември, едва търпи болкитеИвайла Бакалова
изпадна в депресия заради падането в „Къртицата“. Мис България ще трябва да остане в гипс до септември месец, а междувременно ще се придвижва в инвалидна количка. Злополучен инцидент остави Ивайла Бакалова със счупен крак и се наложи да я оперират. Принудителният престой у дома обаче трудно понася на миската и в момента тя е силно депресирана. Пред „Телеграф“ Ивайла Бакалова споделя, че често плаче, понякога дори нощем. Тогава болките са изключително силни, а като истински боец, красавицата отказва да взима успокоителни за тях. [caption id="attachment_46330" align="aligncenter" width="300"]
Ивайла Бакалова в депресия, остава в гипс до септември[/caption] Травмата, освен това й пречи да излиза от вкъщи, за да се среща с приятели, да спортува и да се забавлява. Да бъде далеч от приятелите обаче, депресира допълнително Мис България. [caption id="attachment_46331" align="aligncenter" width="300"]
Мис България може и да пристигна на крака в Къртицата, но в момента не е в най-добра форма[/caption] Самата Ивайла признава, че не й е никак лесно да се справи с проблемите и с факта, че е затворник в собствения си дом. Тя е изпаднала в депресия, тъй като вместо три, близо 5 месеца ще пази леглото. Опитите на близките и семейството й да я разсеят обаче никак не помагат. Предстоящата терапия също не е стимул за подобряване настроението на Ивайла Бакалова. Преди около месец Ивайла Бакалова стана жертва на трагичен инцидент в „Къртицата“. Коляното й се усука в мрежа и тя пострада. Последва операция на крака, след която красавицата дори намери сили да се появи в Къртицата. Въпреки високия й дух, принудителното стоене у дома и то в инвалидна количка, сериозно депресира миската.
Kristina Mileva
Остави коментар