Дали от жегите или заради възрастта, но дългогодишните приятели Стефан Димитров и Васил Найденов се смразиха
Топ певецът често гостуваше в семейството на композитора Стефан Димитров и съпругата му, колежката му Богдана Карадочева и никой не предполагаше подобен развой на дългогодишната им дружба.
Затова и новината за този грандиозен скандал накара феновете им да се потресат от този факт.
Вероятно вината е на Васко Кеца, тъй като той реално пее хитовете на композитора. И е напълно реално Димитров да получи финансов реванш за своя труд.
Но съпругът на голямата Богдана Карадочева твърди, че де факто парите не са толкова важни, а повече е засегнат от обидата.
Понеже Васил Найденов се изпокрил, сякаш „вдън земя“ и не отговарял нито на обажданията му, нито на съобщенията, които му изпращал.
„Направо ми е обидно, за нашето приятелство, което имахме от години. Срам ме е, че трябва да свърши по този начин. Пак казвам, не е заради парите, а заради обидата, унижението и човечността, която винаги съм вярвал, че я е имала във Васил.
Да, той е най-големия ни певец, но щом постъпва така нечестно, нека пее другите си песни, а не моите, сред които са „По първи петли“, „След края на света“, „Сбогом, моя любов“ и останалите ми песни“, обиден е Стефан Димитров.
Но още по-странното е, че освен от двамата си приятели, Васко Кеца се е скрил и от медиите.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар