Нещо неприятно, меко казано, се случва с Антоанет Пепе
Инфлуенсърката и майка на четири хлапета сама обясни с клипчета, че отново е постъпила в болница. Много скоро преди това тя отново бе хоспитализирана с малката си дъщеричка Беатрис.
Пепе не обяснява причината за това, а в мрежата предполагат, че е пипнала някакъв вирус или упорита бактерия и е получила усложнения. Младата майка разказа, че преди години, когато все още живеел в Англия, получила сериозна алергия от парацетамол, който взимала ежедневно. Каква обаче е причината да го прави, Пепе не обясни.
Днес обаче уточни, че ще й правят важна процедура и се интересуваше в нета дали може да приема обезболяващи. Половинката на Иво Карамански се радва, че причината не е алергия и няма жестоки обриви, но вероятно става отново въпрос за непоносимост към някакви лекарства.
В мрежата й пожелават бързо оздравяване и скорошно излизане от болницата. Но това, което прави лошо впечатление е повторното отсъствие на съпруга й Иво Карамански. Доскоро двамата бяха като „скачени съдове“ и синът на мутренския бос от миналото бе плътно до любимата си.
„Да не е станало иху-иху и после тихо. Иво Карамански да не се е изпарил яко дим? Че Пепе с тези четири деца няма как да я мислим“, коментират в нета.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар