Константин ръси бисери: С Преслава се събрахме, живеем в панелка!

https://kliuki.ws/klyuki/konstantin-rasi-biseri-s-preslava-se-sabrahme-zhiveem-v-panelka/188663 Kliuki.ws
Константин ръси бисери: С Преслава се събрахме, живеем в панелка!

Константин със смях коментира слуховете по свой адрес, ръси бисери за отношенията си с Преслава

Константин заряза семейството си и луксозната си къща в Драгалевци, за да се отдаде на новата си голяма любов Преслава. Всичко това би бил идеален сюжет за романтичен филм, но няма нищо общо с реалната истина.

Фолк певецът със смях коментира всякакви слухове по свой адрес. Изпълнителят доста се смя, докато разказваше как според последните слухове, е зарязал прекрасната си съпруга Надя и дъщеря им, за да се събере с Преслава. И понеже двамата с Константин са бедни като църковни мишки и изключително скромни, са зарязали луксозните си къщи и апартаменти в Драгалевци и Бояна, за да си живуркат в малка квартирка в Студентски град. И паралелно с щастието, че са заедно, непрекъснато се карали за пари и и други битови проблеми, смее се певеца, в интервю за .

[caption id="attachment_43062" align="alignright" width="300"]Коцето се смее на слуховете, че е с Преслава Коцето се смее на слуховете, че е с Преслава[/caption]

„Последната глупост е, че съм зарязал семейството и луксозната си къща в Драгалевци и живея на квартира с Преслава.”, разказва Константин.  И в типичния си шеговит начин на изказване добавя, че върхът на глупостта е твърдението, че двамата с Преслава са се заврели в една стая и там се вихри тяхната любов.

Константин със смях коментира и друга клюка — че с Райна не се понасят. Изпълнителят е категоричен, че тя завинаги ще си остане част от живота му, тъй като шест години е бил заедно с нея.

Константин е наясно, че голямата му популярност го прави апетитен за жълтата преса, но това не му пречи. Дори намеците спрямо бившата му половинка Райна не са причина за промени своето отношение към нея. Той споделя, че тя е част от живота му, че е делил с нея хляб и легло в продължение на шест години и затова е нормално да продължават да са близки.