Бат Бойко се прости с титлата си "най-горещия мъж на годината"!
Гласуването за титлата "най-горещия мъж на годината"! се проведе в предаването “Горещо” на Нова телевизия. Журито в състав Тони Стораро, Милко Калайджиев, Константин и звездите на фолка Емилия, Галена и Лиана, доста обстойно и съвестно изпълниха поетите задължения. Престижната титла бе дадена на Кубрат Пулев, който е и световен шампион по бокс, пише standartnews.com. Един от най-ревностните защитници на Кобрата беше Коцето, който през цялото време не спирал да го хвали. [caption id="attachment_10546" align="alignright" width="300"]
Кубрат Пулев е новият "горещ мъж на годината"[/caption] Сред претендентите на за титлата бяха Бойко Борисов, Христо Стоичков и Стилян Петров. Предишната година титлата "горещ мъж на годината" беше поверена на Бойко Борисов. За Кобрата това е поредното признание, което печели през 2012 година. Той е европейски шампион, Спортист №1 на България и освен това е най-добър в категорията си в класацията на специализираното издание за бокс BoxingInsider. При жените първото място в класацията е заето от Преслава. На фолк звездата дивата й се наложи да преодолее конкуренцията на много достойни за финала номинации като тези на Глория, Цветелина Бориславова и Лили Иванова. Странното в тези номинации е как така в един и същи рейтинг попадат хора с различна обществена позиция, авторитет, популярност и поприще на изява. Може би всичко това се прави най-вече заради забавлението и последващите коментари. http://youtu.be/WwZ4L65GQw4
Kliuki.ws
Остави коментар