Кой „уволни“ Ралица Паскалева от „Игри на волята“?

https://kliuki.ws/klyuki/koy-uvolni-ralica-paskaleva-ot-igri-na-volyata/235557 Kliuki.ws
Кой „уволни“ Ралица Паскалева от „Игри на волята“?

Ралица Паскалева също повече няма да е водеща на „Игри на волята“

След като четири години тя бе такава, накрая каза „чао“ на продукцията. Актрисата вече е свалила от профила си информацията, че е водеща на шоуто за оцеляване. Хора от продукцията също потвърдиха ,че тя вече не е част от формата.

След като хванаха да шофира партньора й в шоуто Димо Алексиев и то за втори път, актьора бе залят с огромна доза негативизъм.  

След това актрисата все още не е отворила дума за „Игри на волята“. Версиите за отстраняването й като водеща в новия сезон са две.

Според някои красавицата сама се е отказала и не е подписала договора за новия сезон, съпричастна с това, което се случи с колегата й.

Някои скептици обаче не вярват на това „чисто колегиално чувство“. Според тях парите са си пари и не доброволно,  а продуцентите са я отстранили, за да няма повече интриги. И те ще търсят нови лица за следващия сезон на „Игрите“.

Първият сезон на „Игри на волята“ се водеше само и единствено от Алекс Сърчаджиева. След нея продуцентите избраха двама водещи и това бяха Ралица Паскалева и Димо Алексиев. Какъв ли вариант ще има при новия сезон?

Източник: Crimesbg.com