Нескончаемата сага между суингърите приключи, плеймейтката се обяви за Пепеляшка
Войната "коя е по-по-най" в светските хроники през последните години приключи! Най-одумваната футболна съпруга у нас даде да се разбере, че е нокаутирала окончателно бившата на мъжлето си и като победител се наслаждава на сбъднатата си приказка. Докато се наслаждава на заслуженото си романтично бягство, се поскара със старата си приятелка Андреа, което подхранва жълтата преса в момента. Важното е обаче, че майките на Николчето и Валерко забравиха една за друга и дечицата могат да общуват спокойно. Първо Ники Михайлов хукна на лов за прясно месо и сега Алисия е заета да се отбранява на този фронт. Николета пък сбъдна мечтата си да е телевизионна водеща. Двете просто нямат време да се занимават една с друга, а и след като съдът постанови певицата да остави детето си да контактува с баща си спокойно, най-добре е да спрат да се излагат. [caption id="attachment_25196" align="aligncenter" width="300"]
Николета вдигна ръка на ринга на живота![/caption] Затова Николета публикува поредната гореща снимка на себе си и мъжа си с коментар: „Любовта ще спаси света... доброто винаги побеждава злото... лошите герои вече ги няма и нашата приказка завършва с... happy end!!!”
Kliuki.ws
Остави коментар