Легендарният Кеворк Кеворкян: Живея с дупка в сърцето! (Защо се самоизолира в дома си 4 години)

https://kliuki.ws/klyuki/legendarniyat-kevork-kevorkyan-zhiveya-s-dupka-v-sarceto-zashto-se-samoizolira-v-doma-si-4-godini/229982 Kliuki.ws
Легендарният Кеворк Кеворкян: Живея с дупка в сърцето! (Защо се самоизолира в дома си 4 години)

Легендарният Кеворк Кевопкян не е напускал дома си от четири години

Бащата на Всяка неделя, колоса в журналистиката,титанът на мисълта се е самоизолирал и не мърда от къщата си в Бояна вече четири пълни години.

Защо обаче не е излизал от „крепостта си“ толкова дълго време се питат българите, за които той е колос и будещ единствено респект и уважение.

Не, Кеворк Кеворкян е в отлично здраве. На 11 септември той ще навърши кръгла годишнина-става на 80. Въпреки годините си, големия журналист си остава все така с бистър ум, остър като бръснач, аналитичен, следящ отблизо политиката, културата, икономиката и всичко, случващо се в България.

Което „излива“ в брилянтните си коментари. На практика делникът му е ангажиран, както по времето на Всяка неделя.

Причината да е доброволен затворник в дома си се оказа доста пикантна. Кеворк Кеворкян се затваря плътно в дома си, след като избухва пандемията от коронавирус.След това му става навик да си стои в къщи и да не се среща с колеги, приятели и познати,  а да общува с тях само дистанционно.

Не е стъпвал и на светски събития, а и не иска.

„Моят голям грях е, че не попречих на Джени да си отиде.След смъртта й живеят с дупка в сърцето“, признава големия Кевокрян за съпругата си Надежда Дженева, която си отива от този свят през 2006 година.

Източник: Crimesbg.com