Лейди Би разтърси: Бях бита, унижавана от гаджетата ми! И то пред сина ми

https://kliuki.ws/klyuki/leydi-bi-raztarsi-byah-bita-unizhavana-ot-gadzhetata-mi-i-to-pred-sina-mi/247333 Kliuki.ws
Лейди Би разтърси: Бях бита, унижавана от гаджетата ми! И то пред сина ми

Първата рап изпълнителка Бойка Щерева разтърси Мон Дьо и зрителите вчера

Лейди Би гостува на предаването и разкри потресаващи истини за личния си живот. Талантливата певицата сподели, че сама изоставила блестящата си някога кариера. Тя се била загубила в дарбата и уменията си да пее, но не по своя воля.

„Опитваха се да ми пречат. Не само колеги, но и човекът до мен тогава, който се оказа най-големия ми враг. Но истината е, че се оставих да ме манипулирах, отказах да се боря.Сама си го направих. Но се радвам, че все още има хора, които ме слушат и харесват. Имам и участия, не на предишното ниво, но все пак съм доволна“, обясни тя.

Лейди Би сподели, че отдавна е сама, защото мъжете са й нанесли най-големите рани и разочарования. Като най-голямата си любов определя покойния Даниел Димитров от „Айс Крийм“, като изневяра от нейна страна провалила връзката им.

Певицата сподели още потресаващи неща за бившите си гаджета. Тя била подлагана на физически и психически тормоз, била бита, душена, унижавана.

„Но най-гадното, че това се е случвало и пред очите на сина ми. Знам, че не бих нищо направила, освен да му се извиня, че е ставал свидетел на тези гаври над мен. И да благодаря на майка си, която винаги е била до мен и е била най-силната ми опора“, шокира певицата с разказа си.

 Източник: Crimesbg.com