Антоанет Пепе най-вероятно е с налудничава мания
Младата родилка, която наскоро дари сина на Иво Карамански и на Нели Атанасова с бебе Беатрис, не спира и не спира. Младата майка е като пощръкляла и не може да изтрае няколко минути, без да се покаже в нета.
Въпреки че има да се грижи за три деца от предишните си две връзки с различни мъже и от бебето си, инфлуенсърката постоянно иска да е под прожекторите и да жъне с пълни шепи славата.

Това нейно поведение потребителите на мрежата отчитат за няколко нюанса налудничаво, но Иво Карамански-син е плътно до жена си, в която е влюбен като ученик.
Та Антоанет Пепе отново се изтипоса в мрежата, за да покаже, за кой ли път,перфектното си тяло и то след раждането на четвъртото си дете.
Двамата с Иво вероятно са на море, защото тя е по бански, където не се вижда нито увиснала кожа, нито някои белези, останали след поредната й бременност.
Въпреки че инфлуенсърката продължава да твърди, че всичко това дължи на идеалния си ген, фейсбукарите не са напълно убедени, че прясната родилка не се е фотошопирала яко, за да изглежда така.
Прави впечатление, че двойката не е с бебето си, нито с останалите деца, които вероятно оставени на грижите на баба Нели и на щастливия дядо Александър Сано.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар