Мартин Елвиса си намери майстора! „Ша ма обидиш“, успя да промълви само ергена

https://kliuki.ws/klyuki/martin-elvisa-si-nameri-maystora-sha-ma-obidish-uspya-da-promalvi-samo-ergena/246674 Kliuki.ws
Мартин Елвиса си намери майстора! „Ша ма обидиш“, успя да промълви само ергена

Мартин Елвиса отново си „показа рогата“ в ефир

Определено вечният коцкар има едно нещо, което трайно е изпуснал в живота си. И това е бившата му съпруга Гергана Йошева. Тя е майка на двете му пораснали дъщери, но двамата все пак са в добри отношения. Дрязгите, разводът и недоразуменията са останали зад гърба на бившите съпрузи и те са в приятелски отношения заради двете си големи момичета.

Но когато бе на интервю при водещата Петя Дикова тя му заяви, че неговата екс съпруга е най-естествената, грациозна, нежна и естествено красива жена, която е виждала.

„Как така бе, Мартине, успя да изпуснеш такава жена?“, попита го удивена щерката на Аня Пенчева. Както стана ясно, двамата с Мартин са били състуденти в университет в Англия.

„Не знам какво ми стана…Ама понякога еволюцията върви надолу, вместо нагоре…“, оправда се по типичния си маниер Мартин Николов-Елвиса.

След това интервю бившата му съпруга Гергана Йошева, която е  и треньор по йога, го качи на стената си и шеговито написа под него „Когато еволюцията върви надолу“. Елвиса не й остана длъжен и отговори със запазеният си лаф от „Ергенът“ „Ша ма обидиш“.

Дали наистина се обиди или не, понеже Елвиса е доста тщестлавен и обича показността, но той довърши феновете си с обяснението. И то е, че засега няма жена до себе си, но и не иска сериозна връзка. „Стигат ми купоните, чалготеките, лайфа, приятелчета, мадамите, кеф…това е животът“, изцепи се плейбоя.

Източник: Crimesbg.com