Дарин Ангелов, панелистът в предаването „На кафе“ по Нова, яко сгази лука тази сутрин. Той обиди жестоко своите колежки Гала и Кристина Патрашкова, а вероятността да остане без работа след този коментар е огромна.
Имаше видео интервю с певицата Дара. Ангелов цитира част от текст на нейна песен:
„В нея се пее 'отляво – змия, отдясно – змия' и аз така живея от 5 години в това студио.“
Какво бе изражението на двете като чуха тези думи? Те бяха видимо недоволни. Те изразиха изненада и възмущение, опитаха се да запазят добрия тон, но напрежението витаеше във въздуха.
Коментарите в социалните мрежи не закъсняха. Хората са на мнение, че подобно поведение е недопустимо за национален ефир. Гледащите са категорични, че столът в предаването му ще изстине. Зрителите тръпнат в интерес какво ще се случи.
Предаването „На кафе“ е едно от най-дълго излъчваните и обичани сутрешни лайфстайл предавания в България, стартирало на 9 октомври 2000 г. по Нова телевизия с водеща Гала. След кратко прекъсване между 2005 и 2009 г., то се завръща и до днес продължава да радва зрителите с разнообразни теми и гости.
Източник: błitz.bg
Tеодора Божкова
Остави коментар