Маги Сидерова и мъжът й Георги Сидеров са разделени от месеци
Причината е залитането на здравеняка по по-млада жена, която му „отвяла главата“.
Бившата Мисис България 2003 била съсипана и си „изляла яда“ върху лицето си. Чукналата 50-та Маги Сидерова, бивша Желязкова, се е отдала изцяло на пластичните операции.

„Това нейното вече се превръща в мания, пристрастила се е. Иска да си върне младостта, а и мъжа си. Надява се той да се осъзнае и след като се налудува, да види какво е изгубил. Ама с новата си физиономия, която по-скоро прилича на мъж заради корекциите, едва ли ще го привлече“, притесняват се нейните близки.

И настина, вместо да постигне желания ефект, миската по-скоро се е окепазила. Макар да има стройно тяло с плочки, в лице е заприличала на мачо, а и с тези перманентни вежди, които си е нарисувала, приликата с маймуна е огромна, е мнението на феновете й.

Чертите на лицето й също са груби и изострени, вероятно от ефекта на перманентните пластични корекции.
Цялото това фиаско, което стори собственоръчно на лицето си Маги Сидерова, е заради неистовото й желание да си върне мъжа. С днешна дата обаче Георги бил като „обсебен“ от непознатата гърла, която нямал намерение да зареже скоро.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
1 Коментара
Остави коментар