Милата Антоанет Пепе се озъби яко: Не си врете гагата в чужди работи!

https://kliuki.ws/klyuki/milata-antoanet-pepe-se-ozabi-yako-ne-si-vrete-gagata-v-chuzhdi-raboti/262607 Kliuki.ws
Милата Антоанет Пепе се озъби яко: Не си врете гагата в чужди работи!

Инфлуенсърката  и млада майка Антоанет Пепе винаги била е мила, сдържана и не обича грубостите

Тя  и съпруга й Иво Карамански-син се радват на здраво семейство  и на общата си дъщеричка Беатрис. Освен нея Пепе има три деца от двама различни мъже. И тези деца Иво Карамански отглежда като свои и не ги дели от общата им наследничка.

Голяма помощ за младото семейство са родителите на Иво-Нели Атанасова и Александър Сано. Те не само не делят децата, ами се радват на многобройната челяд и не спират да помагат. Според слуховете те са купили нов дом за младото семейство, който разполага със самостоятелни стаи за децата и за техните родители.

Единствените, които не се радват на щастието на Иво Карамански-младши и неговата съпруга, са хейтърите.Отдавна Антоанет Пепе е свикнала с приказките, че има много деца, че имала много мъже и „стоварила“ една камара дечурлига да ги отглежда наивника Иво. В един момент обаче тя не издържа и избухна:

„Ама защо не си гледате вашите работи и вашите деца,  а си врете гагата в чуждите работи? Това си е моят живот и съм раждала толкова, защото съм искала. И съм си намерила любимия мъж, с когото се обичаме и се разбираме.Вие се заемете със себе си и бъдете наистина грижовните родители за своите деца“, нахока ги половинката на Иво Карамански-младши.

Източник: Crimesbg.com