Миро от Каризма бе за първи и последен път ментор в „Гласът на България“
Певецът има безброй почитатели, но изненадващо той имал доста труден и нарцистичен характер.
Въпреки че излъчи победител в поредния сезон на музикалното шоу „Гласът на България“- Надежда Ковачева, продуцентите на шоуто завинаги му „хлопнали кепенцата“.
Цялата продукция вдигнала ръце от него. Той не просто дразнел всички, а ги побърквал с наглото си поведение.
„Има се за голяма звезда. Все недоволен, все нещо иска, с огромни претенции, същински нарцис. Не спира да изисква, да нарежда, с огромно самочувствие.
А какво дава? Непрекъснато закъснява за снимки и едно „Извинявай“ не казва“, вдигнали ръце от него продуцентите на Би Ти Ви.
Заради кофти характера на Миро Костадинов шефовете на медията решили повече да не го канят за ментор на музикалното шоу.
На неговият стол, за следващият сезон, отново сяда Владимир Ампов-Графа. Баладичният изпълнител е участвал в четири сезона на шоуто, като в шестия певец от неговия отбор печели първото място.
Само че под сурдинка се мълви, че Графа имал стабилни връзки, заради които го бутали напред. И от цялата работа, незаслужено, пострадал Миро Кареизмата. Каква е истината обаче, трудно е да се прецени.
Източник: Хотнюз, Crimesbg.com
Людмила Велинова
1 Коментара
Остави коментар