Мон Дьо втрещи зрителите: Олекна с 40 кила и то напълно натурално (Ето какво призна)

https://kliuki.ws/klyuki/mon-dyo-vtreshti-zritelite-olekna-s-40-kila-i-to-napalno-naturalno-eto-kakvo-prizna/248125 Kliuki.ws
Мон Дьо втрещи зрителите: Олекна с 40 кила и то напълно натурално (Ето какво призна)

Мон Дьо е известен на зрителите от широкия екран

Въпреки, че го виждаме всяка седмица от малкия екран, снимките, които пусна в мрежата накараха мнозина да се ошашавят. Защото на тях той се показа коренно различен, отслабнал  и подмладен.

Мариан Станков, по-известен като Мон Дьо сподели, че е отслабнал с цели четиридесет килограма и то за по-малко от една година.

Само че той не е постигнал този резултат в някоя турска клиника или друга болница, нито се подложил на операция за намаляване на стомаха. Мон Дьо призна, че изпитва страх от инжекции, болници  и операции, но пожелал да намали теглото си, за да бъде по-здрав.

И решил да го направи натурално, като постигнал истински резултат. Защото много от операциите за намаляване на теглото имали отрицателен ефект.

„Създадох си режим и започнах да тренирам. Не оставам гладен, а ям само здравословна храна.Наясно съм, че при отслабване трябва да тренираш, за да не се отпусне тялото и да не висне кожата ти“, разкрива „тайната на успеха“ 46-годишния водещ.

С днешна дата той наистина изглежда удивително-подмладен, освежен и пълен с енергия.

И добави, че целта не му е да се втали драстично, а да задържи теглото си и да бъде здрав.

Източник: Crimesbg.com