Кой казва, че човек се променя?
Може, в редки случаи, когато силно го иска. Но изглежда Светлана Василева, иначе бивша Гущерова, не го иска. Или по-точно бързо-бързо след развода се е върнала към вътрешното си „Аз“. И то е да се показва така, както майка я е родила.
Какво от това, че вече е майка на четири деца, на които трябва да дава пример? Или какво пък, така по-лесно се живее, както го прави и бившата плеймейтка.
Та Светлето, която не спря да каканиже за морал, човешки ценности, грешно минало, заради което си посипваше главата с пепел, забави цялото това нравоучение. Изпари се нанякъде….
Правеше го, докато бе още омъжена за Християн Гущеров и се надяваше нейния свекър, Добромир Гущеров до безкрайност да ги храни и да изсипва гърнета с пари върху главите им.

Но сега, след като нищо от това не остана, тя се захвана с това, което си умее най-добре-да си показва силиконовите балкони.
Е, все още не се е съблякла така, както майка я е родила, но всичко с времето си и това ще стане-може и би по-рано, отколкото си мислим.
„Тая си остана такава, каквато е, жена за забавление. Нищо че вече е майка и трябва да дава пример. И от самолет си личи, че е тръгнала на лов за богати мъже.
Ами какво друго да прави-няма и ден трудов стаж, нито умения,таланти или образование, да не говорим за морал! Освен да се продава, нищо друго не умее, горката“, попиляха я в нета.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар