Антония Петрова се изложи в манията си да се фука как живее и с какво се храни
Бившата Мис България 2009 не спира да щрака всичко, което се случва с нея и семейството й, показа само как живее в кочина и че чистотата й е чужда.
В това се увериха потребителите на нета. Тоца и мъжа й Ивайло са на почивка в Кан, без децата. И нашата Тоца не пропусна да щракне, че двамата са тузарски хотел, където за стаята броят 3000 лева на вечер. Екстрата й е заради това, че тя има гледка към морето. Тези, които имат изглед към града са няколко пъти по-евтини.

Само че Антония Петрова не се съобрази изобщо с това, какво ще видят хората от нейните снимки.
На тях тя, вероятно без да иска, показа каква пълна свинщина цари. На фона се виждат разхвърляни хавлии по пода и леглата, намачкани чаршафи, разбутани легла, мръсни чинии и още какви ли не мръсотии.
Разтурията наоколо говори само за едно, че прословутото семейство Батинкови са свикнали да живеят в кочина и купища мръсотия, като това не им прави впечатление.
„Вероятно в къщата им цари пълен безпорядък и свинщина. Тоца е свикнала някоя друг да й чисти и да се грижи за реда, затова разхвърляната стая, която снима, изобщо не й прави впечатление“, възмущават се потребителите.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар