На участието си: Неочакваният ход на Алисия възхити всички!

https://kliuki.ws/klyuki/na-uchastieto-si-neochakvaniyat-hod-na-alisiya-vazhiti-vsichki/264909 Kliuki.ws
На участието си: Неочакваният ход на Алисия възхити всички!

Алисия показа, че не само умее да пее, но има и нещо между ушите си

Участието на певицата в Нефтохимик накара публиката да избухне в аплодисменти. Но не заради песните,  а заради постъпката, с която срази група тийнейджъри. Защото няколко от тях запратиха по нея телефоните си, с безумната идея да си направят селфи с бившата на Валери Божинов.

Вместо да подмине с лека ръка случката, Алисия накара музикантите да спрат да свирят и се наведе да прибере телефонните апарати.

Въпреки че бе спокойна си личеше, че е много ядосана от тази постъпка. Тя попита на кого са апаратите и преди да им ги върне, отговори на грозната им постъпка.

„Как може да захвърляте с лека ръка телефоните си? Ами ако бяхте ударили някой? След участието си ще си направя снимки с всеки, който желае да се снима с мен.

Не размислихте ли малко, че не само можехте да сторите голяма беда, ами и че тези телефони са купувани от вашите родители с пари? Те са ви подарък,  а за тях не сте се бръкнали и за едно евро, затова с лека ръка искате да ги строшите.

Нещата, които получаваме наготово, не ги ценим. Започнете да работите, да вадите пари, тогава ще говорим пак“, заяви тя. А вакарелката се пошегува със себе си, че е влязла в ролята на учителка възпитателка.

А останалата публика искрено я аплодира заради казаното от нея.

Източник: Crimesbg.com