Алисия показа, че не само умее да пее, но има и нещо между ушите си
Участието на певицата в Нефтохимик накара публиката да избухне в аплодисменти. Но не заради песните, а заради постъпката, с която срази група тийнейджъри. Защото няколко от тях запратиха по нея телефоните си, с безумната идея да си направят селфи с бившата на Валери Божинов.
Вместо да подмине с лека ръка случката, Алисия накара музикантите да спрат да свирят и се наведе да прибере телефонните апарати.

Въпреки че бе спокойна си личеше, че е много ядосана от тази постъпка. Тя попита на кого са апаратите и преди да им ги върне, отговори на грозната им постъпка.
„Как може да захвърляте с лека ръка телефоните си? Ами ако бяхте ударили някой? След участието си ще си направя снимки с всеки, който желае да се снима с мен.
Не размислихте ли малко, че не само можехте да сторите голяма беда, ами и че тези телефони са купувани от вашите родители с пари? Те са ви подарък, а за тях не сте се бръкнали и за едно евро, затова с лека ръка искате да ги строшите.
Нещата, които получаваме наготово, не ги ценим. Започнете да работите, да вадите пари, тогава ще говорим пак“, заяви тя. А вакарелката се пошегува със себе си, че е влязла в ролята на учителка възпитателка.
А останалата публика искрено я аплодира заради казаното от нея.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар