Анна-Мария разтърси нета, като призна, че живее втори живот
Момата от „мартинките“ в последния сезон на „Ергенът“ бе винаги цапната в устата, остроумна и саркастична, докато беше в любовното шоу. Тя не „цепеше басма“ и на хитрягата Мартин Елвиса и той я избра само за дружка, а не за креватна играчка.
Но момата от Банско призна за кошмар, който й се случил преди четири години. Тогава тя била на косъм от смъртта и само Бог успял да я запази цяла.
Анна-Мария катастрофирала опасно с електрическа тротинетка и била на косъм от най-лошото.
„Може някои да се хилят и да се подиграват, че съм паднала от тротинетка, но това се оказа кошмар за мен. Да, понеже получих сериозна черепно-мозъчна травма и хематом на лявото око.
Лекарите дори не ми даваха гаранция, че ще прогледна с него.Благодаря на Бога, оздравях и прогледнах, но за урок ми остана белег. Този кошмар още ме преследва и сякаш живея втори живот“, разказа дружката на Мартин Елвиса.
Затова Анна-Мария Граченова предупреждава на електрическите тротинетки да не се качват деца, понеже е много опасно. А да се разрешава да ги управляват само пълнолетни хора.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар