Наистина е имало тътен: Антоанет Пепе и Иво Карамански се сдобриха

https://kliuki.ws/klyuki/naistina-e-imalo-taten-antoanet-pepe-i-ivo-karamanski-se-sdobriha/258138 Kliuki.ws
Наистина е имало тътен: Антоанет Пепе и Иво Карамански се сдобриха

Антоанет Пепе най-после се показа с Иво Карамански-син

 

Инфлуенсърката влезе два пъти в болница, като първия път с невръстната си дъщеричка Беатрис. Тя се оплака в мрежата, без да конкретизира за какво точно са приета в болничното заведение. Но не това направи впечатление на феновете, а факта, че там не се появи „лудо влюбения в нея съпруг“ Иво.

 

Защото до тези момент двойката демонстрираше, че са като „скачени съдове“ и не могат да дишат дори един без друг.

 

Близки до семейството обаче наистина потвърдиха упорития слух, който започна да циркулира, че между Антоанет и Иво е имало напрежение. И докато мнозина пророкуваха, че „приказката свърши“ и Пепе ще остане за трети път сама и ще трябва да се справя с четири деца, нещата се преобърнаха.

 

Двамата пак се появиха заедно, щастливо усмихнати, демонстрирайки, че няма раздяла,  а само временно сътресение.

 

И то заради работата. Двамата са наели помещение в центъра на столицата, за да въртят вкусни японски палачинки, като така продължават семейния бизнес.

 

Но на Пепе и Иво дошло малко в повече това напрежение, и стрелите помежду им довели до този разрив. Все пак двамата съумели да намерят баланса между работата, четирите им деца и ежедневното напрежение, което довело до подобряване.

 

„Дано любовта им винаги да побеждава, че все пак отглеждат не едно,  а четири деца“, коментират в мрежата.

 

Източник: Crimesbg.com