Намери си майстора! Динко Вълев вилня на Слънчака (Гардовете го ступаха)

https://kliuki.ws/klyuki/nameri-si-maystora-dinko-valev-vilnya-na-slanchaka-gardovete-go-stupaha/249794 Kliuki.ws
Намери си майстора! Динко Вълев вилня на Слънчака (Гардовете го ступаха)

Динко Вълев, познат като Ловецът на бежанци, пак блесна

Но не в положителна светлина,  а с просташкото си поведение и дива арогантност.Роденият в Ямбол бизнесмен, за какъвто се има Динката, отново показа рогата си в Слънчака.

Там здравенякът бил ступан здраво от охранителите на заведение, но според очевидци напълно заслужено.Вълев бил с компания във въпросната кръчма и яко се наковал с алкохол.

След като забелязал, че на съседната маса купонясват няколко бизнесмена от вътрешността на страната, той започнал да им подвиква, да се прави на тежкар и да ги пита дали го познават и се перчел, че имал повече мангизи от тях.

Хората не му обръщали внимание, но той отишъл на масата им и започнал да се репчи. Няколко пъти бил предупреждаван от гардовете на заведението да си седне на местото и да не се заяжда. Той обаче продължил да наглее и да се пени като пълен кретен.

В един момент охраната се намесила и го изкарала извън заведението. Навън обаче Динко Вълев продължил да обижда и да крещи, заради което отнесъл няколко удара от гардовете.

След което той и аверите му се преместили в друго заведение наблизо и продължили да се наливат с алкохол. И там не спрял да буйства, като и тази охрана му дала да се разбере. След което Динко Вълев се кротнал и се прибрал в хотела, за да се възстанови.

Източник: Crimesbg.com