Нана Градуиш потъна в скръб
Бившата водеща на „Съдебен спор“ посрещна една почернена Нова година. Само месец, след като се премести в Америка, заради бизнеса на съпруга си, Нана Гладуиш я застигна тежка вест. Нейната по-голяма сетра Мартина е починала.
Тя си е отишла от този свят на 22 декември от раково заболяване, като не е успяла да отиде на предвидената интервенция в Израел, съобщи съкрушената Нана.
„Моята сестра имаше твърд характер, като на татко и душа на мечтател, каквато имаше нашата майка. След като й поставиха тежката диагноза рак, моята сестричка Мартина нито веднъж не се отказа, а мечтаеше и вярваше, че ще се оправи“.
Телевизионерката признава, че посрещнала една пълна с болка и мъка нова година.
„Търся начин да продължа да живея без теб, сестричке.Вярвам, че си на едно по-добро място…Вярвам също така, че ти си моят ангел пазител“, заяви през сълзи съкрушената Нана Градуиш.
Сестра й била активен член и настоятел на фондация „Една от 8“, която се бори за превенция и в помощ на жените, диагностицирани с рак на гърдата. Самата тя била диагностицирана с тази страшна диагноза преди шест години.
В края на 2019 година от Алцхаймер си отиде и тяхната майка. За нея Нана казваше, че била много фин и интелигентен човек. Тя свирела на различни инструменти, рисувала и пишела страхотно.
„Дано Бог спре проклятието над моето семейство“, моли се Нана, а хората й стискат палци съчувствено.
Източник: Минаха години
Людмила Велинова
1 Коментара
Остави коментар