Марин Станев се оказа най-читав от тримата момци в последния сезон на „Ергенът“
Къдравелкото не успя да се „уреди“ с мома от любовното шоу,но все пак се оказа доста читав от останалите трима ергени.
В надкаст, пред водещите, той разкри какви идеи има за бъдещето. И буквално накълва Стоян Димов. Брокерът, който отврати всички с непрекъснатото плезене, както и с неадекватното си поведение, се оказа, че драпа не за идеалното момиче, а за „съмнителната слава“.
Цялото му участие, поведението му на малоумник на възраст, далеч от тийнейджърската и отношението му към жените преди и след Шри Ланка, водели към едно-да стане известен и да „награби“ колкото е възможно повече реклами.
За разлика от него Марин Станев отказва да бъде известен по този начин.
„Да, пуснах няколко реклами в мрежата, но това бяха добре подбрани неща, в които вярвам и съм убеден, че ще помогнат на хората. А съм отказал над 30 реклами. Приятелите му си чудят, защото бих прибрал доста солидна сума от тях. Ако изобщо бих публикувам нещо в бъдеще, то ще е за качествен сън, хранене и всичко, свързано със здравето.Предпочитам да съм беден и честен, вместо богат и измърсен“, каза Марин.
Той сподели още, че хората го разпознавали на улицата и спирали, но той нямал търпение да се върне към стария си, нормален живот.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар