Най-после! Лекарите разбраха каква е болестта на Фънки

https://kliuki.ws/klyuki/nay-posle-lekarite-razbraha-kakva-e-bolestta-na-fanki/247495 Kliuki.ws
Най-после! Лекарите разбраха каква е болестта на Фънки

Фънки е доволен от развоя на събитията

Зевзекът дълго време лежа по болници и страдаше, като лекарите не успяха близо два месеца да му оставят диагноза.

Но най-накрая Димитър Ковачев-Фънки е научил какво му е заболяването.Лекарите дълго време търсиха причината за страданията на култовия рокаджия и промоутър, но накрая са я открили и са му назначили медамекаментозно лечение.

Очакванията на хората с бели престилки са добри. Те се надяват журито на „Като две капки вода“ отново да се изправи на крака и да бяга като млада коза.

„Лекарите откриха, че проблемът идва от нерв, който засяга мускулите на левия крак.От няколко седмици изпитвам невероятни болки при вървене, а най ми е трудно като изкачвам стълби. Но лекарите ми предписаха хапчета и скоро пак ще отида на изследвания и преглед, за да видят как ми действат лекарствата“, щастливо сподели Фънки.

Въпреки че кракът му не се е оправил напълно, Фънки изпълнява всичките си професионални ангажименти.Той продължава да работи във фирмата си  „София Мюзик Ентерпрайсис", като организира ударно концерти на световни величия.

Легендарният музикант от години страда от високо кръвно налягане и диабет тип 2, но винаги е бил подвижен. Преди да го налегнат болките в крака, той тичаше като спринтьор по стълбите на кооперацията си на ул. „Оборище“. Сградата е стара, няма асансьор и той се качваше и слизаше по 7-8 пъти на ден.

Източник: Crimesbg.com