Диана Димитрова рече и го направи!
Брюнетката съди колежката си Рая Пеева за клевети и уронване на престижа й, след шумния конфликт в кулинарното шоу „Хелс Китчън“.
В предаването половинката на Явор Бахаров не спря да ръси злоба и жлъч срещу колежката си, като поведението й бе крайно просташко. Тя се опираше на майка си Красимира Демирева, чието поведение също нямаше нищо общо с това на изискана дама, каквато се сили да се изкарва.
Зрителите останаха потресени от вулгарното и злобарско поведение на двете, като иронично ги наричаха Райчето и майчето…Диана Димитрова бе унижена до крайност, но похвалното е, че си търси правата по законен начин, а не остави да бъде мачкана по този гнусен начин.
„Без значение дали е бременна или че дори може да роди в съдебната зала. „Изедниците“ заслужават това, което сами са си постлали. Законите трябва да са еднакви за всички български граждани, ако се държат непристойно и мачкат авторитета на останалите!“, заяви Димитрова, като обяви също, че делото е в ход.
Изненадващото е, че тя е променила визията си, като си е сложила екстеншъни, за да се изправи срещу Рая и здраво да я изръси за обидите и клеветите, които ръси по неин адрес.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар