Не й омръзна да се фука? Антония Петрова се показа като коледна елха, накичена за 150 хиляди евро

https://kliuki.ws/klyuki/ne-y-omrazna-da-se-fuka-antoniya-petrova-se-pokaza-kato-koledna-elha-nakichena-za-150-hilyadi-evro/257876 Kliuki.ws
Не й омръзна да се фука? Антония Петрова се показа като коледна елха, накичена за 150 хиляди евро

Бившата миска Антония Петрова не спира и не спира да се фука

 

Перничанката се похвали с нова придобивка-четвърта гривна от тузарската марка „Картие“. Вероятно последната, символизираща вечна любов и преданост се слага и сваля само с мъничка отвертка, която върви с поръчката, й е дар от мъжа й. Бижуто от бяло злато и диаманти символизира устойчивост и  трайност на връзката.

Общата стойност на гривните на ръката й достигат внушителната сума от 150 000 евро, коментират в мрежата, които Тоца определя като „зложелатели“.

Накитите „Картие“ отдавна са сред любимите бижута на холивудските звезди и кралските особи. Освен да демонстрира лукс и разкош, както и финансови възможности, тези украшения  показват и скъпа инвестиция, доверяват запознати.

 

„Не й ли омръзна на Тоца да се хвали с разкош, показност и яки финансови възможности на фона на бедстващия  и гладуващ български народ. А тя не спира да показва ежедневно  къде пътуват по различни екзотични дестинации, какво плюскат, а вече направи и известни горките си деца“, коментират я в мрежата.

 

И наистина, въпреки че третото й дете, малката принцеса Антония-Виктория се роди наскоро, майка й бързо спретна професионална фотосесия, за да я покаже.И разбира се да се изфука с  разкошния дом, в който живее със съпруга си.Бившата Мис България има двама сина от мъжа си и сега роди дъщеричка, която показа на света още като бебе.

 

Източник: Crimesbg.com