Водещият на „Сделка или не“ Ненчо Балабанов уплаши сериозно семейството и колегите си
Имитаторът на Бойко Борисов постъпи в болницата заради вирусна бронхопневмония и доста висока температура.С днешна дата любимецът на публиката вече се възстановява и лечението му върви успешно.
Комикът споделя, че докато лежи в болницата е успял да нареди кубчето на Рубик, което било негова отколешна мечта.
„Боледуването малко обърка творческите ми планове.Малко като гръм от ясно небе ми дойде тази болест. Исках пак да я изкарам на крак, както често го правя, но този път нещо се случи.
Но сякаш отгоре ми беше казано: „Сега това няма да стане. Спри се за малко, зареди се, почини си и след това продължавай напред. В супердинамиката и суперзабързаното ежедневие малко забравяме да мислим за себе си“,разказа актьорът.
Той е благодарен на всичките си колеги, които му се обадили да го питат как се чувства и дали скоро ще излезе от болницата.
Ненчо Балабанов не скри, че и близките му били много уплашени от състоянието ми.
„Съпругата ми беше много стресната. Всеки ден идва при мен в болницата и ми носи вкусна, домашно приготвена храна.Отвори ме се невероятен апетит, мога да изям целия свят! Хубавото е, че мога да ям всичко и лекарите ми казаха, че не трябва да пазя диета. Организмът ми сам показва от каква храна имам нужда“, радва се той.
Младата му съпруга Катрин Русева благодари на всички, които стискат палци за бързото оздравяване на съпруга й и на лекарите за грижите. Двамата с Ненчо планират почивка първо на морето, след това на планина, за да възстанови имунитета си.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар