Ники Михайлов се изповяда пред Гала: Николета на седмото небе!

https://kliuki.ws/klyuki/niki-mihaylov-se-izpovyada-pred-gala-nikoleta-na-sedmoto-nebe/243179 Kliuki.ws
Ники Михайлов се изповяда пред Гала: Николета на седмото небе!

Ники Михайлов и  половинката му Николета Лозанова бяха гости на Гала в „На кафе“

Звездното семейство проговори за трудностите, през които се преминали, за раждането на общата си дъщеричка Борислава, както и за новото си предаване, в което са главни действащи лица.

Ники Михайлов разкри как двамата са стигнали до идеята да си имат детенце. След като заживели заедно футболиста споделил с моделката, че е време за обща рожба, за да станат истинско семейство.

„Господ щеше да ме накаже, ако нямах дете от Николета. За това съм мечтал още докато бях на 16 години“, заяви Ники Михайлов и  с тези думи шашна не само водещата, но и останалите панелисти. А Николета само се подсмихна и с кимане потвърди, че това е истината.

След което започнало ходенето по мъките.Общата им дъщеричка Борислава се роди през март 2024 година. Две години им отнели опитите. Накрая се оказало, че НиЛо има здравословен проблем, който обаче открили не у нас,  а в турска клиника.

„Аз и Николай искахме много да имаме дете. Но за две години се наслушахме на какви ли не диагнози  и лечения. Уж ходихме при най-известните лекари, в най-скъпите клиники, но се оказа, че за всички тях сме били единствено „банкомати“.Това може да се случи само у нас.

Аз обикнах Турция, защото там освен, че срещнахме истинско разбиране и професионализъм, откриха проблема и ме излекуваха. А резултатът е нашата прекрасна дъщеричка Борислава“, заяви Николета. И допълни, че за нея Николай е всичко,“начало, край и сбъдната мечта“.

Източник: Crimesbg.com