Николета Лозанова изплаши феновете си
Плеймейтката и модел изглежда все по-крехка и слаба. Въпреки че е майка на две деца, съпругата на Ники Михайлов има вид на болна от анорексия.
Силиконката толкова се е вталила след второто си раждане, че вече е заприличала на щека.А последната снимка, която посна на профила си, изплаши потребителите и то не на шега.
Само че НиЛо отрича да боледува от опасната болест, а твърди, че дължи прекалено фината си фигура на добър ген, както и на липсата на всякакви усилия.

Само че близки до Николета разкриват коренно различна версия от нейната, че е „жена, която яде всичко, но нищо не й се лепи“. По думите им Лозанова се подлага на изключително зверски режим, като минава в другата крайност. И то веднага след второто раждане.
Тя не хапвала храна с дни, а ако го правела се ограничавала само с две яйца и парче краставица за целия ден. Дори в кафето, което пиела, слагала само няколко капки обезмаслено мляко.

Това пораждало притеснения от обкръжението й за хранително разстройство, като подозренията са дори за анорексия.
Въпреки че Николета Лозанова не спира да тръби, че „има една токсична черта и тя е, че не може да напълнее“.
„Ники Михайлов трябва сериозно да се отнесе към слабеенето на съпругата си, за да не стане късно в един момент“, съветват го в нета.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар