Никой не очакваше това от Гала! Водещата на „На кафе“ стори чутовен гаф

https://kliuki.ws/klyuki/nikoy-ne-ochakvashe-tova-ot-gala-vodeshtata-na-na-kafe-stori-chutoven-gaf/230934 Kliuki.ws
Никой не очакваше това от Гала! Водещата на „На кафе“ стори чутовен гаф

Днес Гала се изложи яко

След този чутовен гаф мнозина се питат дали водещата вече не трябва да се оттегли от ефир и да работи зад кадър. Все пак тридесет години на екран никак не са малко, а напрежението е огромно.

От години злобари пенсионират Гала, а други злорадстват, че вече не е така продуктивна на екран. След днешния конфуз обаче водещата наистина трябва да се замисли за бъдещето си.

Защото любимата на Стефан Николов се изцепи в ефир, че новата й панелистка Лора Капустина се развежда.

„Е-е-е, затова Лорчето отсъства от предаването, защото се развежда в Добрич“, заяви блондито. С която новина хвърли в пълен потрес зрителите на предаването.

След тази „бомбастична вест“ мнозина заклеймиха Гала и  веднага й предложиха да се оттегли от ефир докато е време. Други оприличиха казаното от нея като жесток гаф, изречен пред лицето на цялата страна.

Трети обаче заподозряха, че това  е било добре подготвен номер. И то не от кого да е, а от новата панелистка Лора. Така индиректно тя обявява, че вече ще е сингъл и може да „забърше“ някой тлъст столичен баровец.

Коя е истината обаче предстои да видим, а всеки от вариантите е възможен.

Източник: Crimesbg.com