Днес Гала се изложи яко
След този чутовен гаф мнозина се питат дали водещата вече не трябва да се оттегли от ефир и да работи зад кадър. Все пак тридесет години на екран никак не са малко, а напрежението е огромно.
От години злобари пенсионират Гала, а други злорадстват, че вече не е така продуктивна на екран. След днешния конфуз обаче водещата наистина трябва да се замисли за бъдещето си.
Защото любимата на Стефан Николов се изцепи в ефир, че новата й панелистка Лора Капустина се развежда.
„Е-е-е, затова Лорчето отсъства от предаването, защото се развежда в Добрич“, заяви блондито. С която новина хвърли в пълен потрес зрителите на предаването.
След тази „бомбастична вест“ мнозина заклеймиха Гала и веднага й предложиха да се оттегли от ефир докато е време. Други оприличиха казаното от нея като жесток гаф, изречен пред лицето на цялата страна.
Трети обаче заподозряха, че това е било добре подготвен номер. И то не от кого да е, а от новата панелистка Лора. Така индиректно тя обявява, че вече ще е сингъл и може да „забърше“ някой тлъст столичен баровец.
Коя е истината обаче предстои да видим, а всеки от вариантите е възможен.
Източник: Crimesbg.com
Людмила Велинова
Остави коментар