Нора Недкова взриви „Хелс Китчън“! На шеф Виктор Ангелов му „паднаха очите“

https://kliuki.ws/klyuki/nora-nedkova-vzrivi-hels-kitchan-na-shef-viktor-angelov-mu-padnaha-ochite/262407 Kliuki.ws
Нора Недкова взриви „Хелс Китчън“! На шеф Виктор Ангелов му „паднаха очите“

Кухнята на Хелс Китчън  е била свидетел на какво ли не

Там има много напрежение, изненади, крясъци, любов, обиди, но това, което сервира Нора Недкова на шеф Виктор Ангелов, надмина всичко.

Бившата плейтметка вдигна напрежението на „Кухнята на Ада“ като директно си наля водка…в ефир.

И то по време на подготовката за вечерното сервиране на гостите.Като се оправда, че „трябва да свали напрежението и да си успокои нервите“, иначе „щяла да изригне и помете всичко“.

Така Норчето се превърна в първия участник, който си позволяла подобен скандален ход в историята на продукцията.

И с това сценката не свърши. Блондинката поиска второ зареждане  и демонстративно надигна чашката, под зоркия поглед на останалите участници, пред камерите и зрителите. Случилото се не убягна и от погледа на шеф Ангелов и той директно я попита какво прави.

„Ами пия водка с швепс.Цял месец напрежение и накрая искам да се почувствам като човек“, отговори съвсем хладнокръвно кръшната мома. А на забележката на шефа, че пие „водка с утеха“, тя парира, че нямала нужда от утеха, а от алкохол.

„Не ме карай да повишавам тон, защото ти създаваш стрес с постоянното си викане“, с тези думи Нора Недкова остави гръмогласния шеф готвач безмълвен. Нещо, което не се бе случвало досега. Ангелов не само онемя и се опули, но и смекчи тона, а сцената предизвика истински взрив от реакции.

Източник: Crimesbg.com